таксі 808
Замовлення в Києві та області
Телефонуйте з мобільного безкоштовно
Завантажити наш додаток:

ПОСЛУГА ДРАЙВЕР "(ТВЕРЕЗИЙ ВОДІЙ)"

У компанії Таксі 808 для клієнтів надана можливість замовити ​​послугу «Драйвер». Наш водій прибуде на вказане місце і зможе перегнати ваш автомобіль під будинок або привезти вас на вашому авто за потрібною адресою. Доступні регіони для замовлення послуги «Драйвер» – Київ, Дніпро, Одеса та прилеглі міста.

Замовляючи таку послугу, ви можете сміливо відпочивати, вживати алкогольні напої і не переживати за збереження вашого автомобіля. У нашій службі таксі виконуються замовлення будь-якої складності. Ввічливе поводження з клієнтами, незалежно від будь-яких факторів, – одне з головних наших завдань.

Що входить в послугу «Драйвер»:

Послуга тверезий водій Київ, Одеса, Дніпро

Водіння в нетверезому стані – питання безпеки не тільки вас, але й інших учасників дорожнього руху. Тому, не варто нехтувати правилами і сідати за кермо після свята або вечірки.

Чому варто довіритися нашому водієві і замовити послугу «Драйвер»:

  • ми маємо штат досвідчених водіїв;
  • завжди надаємо ввічливе обслуговування на стадії оформлення замовлення і його виконання;
  • миттєво розрахуємо і повідомимо вартість послуги «Драйвер» завдяки сучасному програмному забезпеченню;
  • відпрацьована логістична схема дозволить прокласти найоптимальніший маршрут;
  • гарантуємо оперативність і мобільність в роботі;
  • несемо відповідальність за максимально дбайливе поводження з автомобілем клієнта;

Послуга «Тверезий водій»: способи зробити замовлення

Послуга тверезий водій

Замовити послугу «Драйвер» можна заздалегідь або в терміновому порядку. Наберіть на телефоні короткий номер 808 і повідомте диспетчеру всю необхідну інформацію про поїздку.

Ми максимально спростили вам задачу, щоб водій Таксі 808 оперативно прибув на вказану адресу. Наші оператори мають великий досвід, уважно вислухають, зуміють зрозуміти місце вашої дислокації і оперативно вислати водія. Дзвінки з мобільного, незалежно від тривалості розмови і вашого оператора, безкоштовні. Працює функція автоматичного передзвону.

Замовити послугу «Драйвер» в Києві, Дніпрі або Одесі також можна через інтернет: заповніть онлайн-заявку на нашому сайті і вкажіть відомості у відповідних графах. Можливо заздалегідь замовити «Тверезого водія» на конкретний час, щоб не відволікатися на оформлення замовлення під час заходу.

Вам не доведеться довго чекати або стикатися з іншими труднощами. Наші співробітники швидко прибудуть на місце і доставлять вас і ваш автомобіль до потрібної точки.

© 2022 р. усі права захищені
Адреса
Київ, проспект Соборності, 7А, оф 625
Пошта
kiev@taxi-808.in.ua
Телефон
Соц. мережи