таксі 808
Замовлення в Києві та області
Телефонуйте з мобільного безкоштовно
Завантажити наш додаток:

Перевезення тварин на таксі

Якщо у вас в родині є домашній вихованець, може виникнути необхідність кудись його відвезти. Комфортне транспортування вашого улюбленця до ветеринара, в готель для тварин на час відпустки або в заміський будинок зробить наша служба таксі 808.

Правила перевезення тварин в таксі:

  • Документи на вихованців для перевезення не потрібні. При транспортуванні на далекі відстані може знадобитися вакцинація від сказу (ця необхідність зустрічається рідко, уточнюйте по телефону).
  • Для собак обов’язковий намордник або поводок, підстилка. Навіть маленький та слухняний пес може злякатися шуму і почати вести себе агресивно.
  • Невеликі вихованці (кішки і гризуни) повинні перевозитися в переноска або призначених для цього клітках з водонепроникним дном (пластиковим піддоном).
  • Для транспортування птахів краще використовувати клітку або коробку з отворами, через які буде надходити повітря.
  • Перевезення тварин повинно бути організовано так, щоб вони не пересувалися по салону самостійно. Цього правила важливо дотримуватися, щоб тварина не відволікала водія від дороги.

Переваги перевезення тварин на таксі 808

Перевозка домашних животных

  • економія особистого часу;
  • можливість перевезти тварину недорого і максимально комфортно;
  • послуга перевезення домашніх вихованців в одну або дві сторони;
  • можливість скористатися послугою власникам великих і маленьких тварин: кішок, собак, птахів, морських свинок і т.д.

Компанія Таксі 808 пропонує послуги перевезення тварин в Києві, Дніпрі та Одесі. З діючими тарифами ви можете ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту.

Щоб замовити перевезення домашніх тварин, зверніться до наших операторів за безкоштовним номером 808, замовте зворотний дзвінок або оформіть замовлення онлайн або через застосунок Таксі 808. Через кілька хвилин наші фахівці уточнять всі деталі поїздки.

Приймаючи замовлення, наш водій зобов’язується доставити тварину в точний час за вказаною адресою. Клієнт заздалегідь буде знати, який автомобіль буде перевозити тварину і точну вартість послуги. Якщо у вас виникли питання, задайте їх нашим фахівцям по номеру 808.

© 2022 р. усі права захищені
Адреса
Київ, проспект Соборності, 7А, оф 625
Пошта
kiev@taxi-808.in.ua
Телефон
Соц. мережи