таксі 808
Замовлення в Києві та області
Телефонуйте з мобільного безкоштовно
Завантажити наш додаток:

ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ

У стрімкому ритмі великого міста складно встигнути все без додаткової допомоги. Одним із зручних виходів з таких ситуацій є попереднє замовлення таксі. Плануючи виїзд завчасно, ви зможете встигнути в аеропорт, на ділову зустріч, з дитиною в лікарню або по інших справах, раціонально розподіляючи власний час.

Замовити таксі заздалегідь ви зможете в нашій компанії. Оперативність, завжди вільні машини та індивідуальний підхід до кожного клієнта – переваги Таксі 808.

Як оформити попереднє замовлення таксі

Замовити послугу можна одним із таких способів:

  • Зв’язатися з операторами по телефону. Для цього достатньо набрати безкоштовний номер 808 з мобільного.
  • Завантажити мобільний додаток Таксі 808 з GooglePlay або AppStore, після чого — обрати необхідний час подачі при оформленні замовлення.
  • Заповнити онлайн-форму на нашому сайті, описавши всі деталі майбутньої поїздки, і отримати смс-повідомлення з інформацією про замовлення.

Таксі 808 гарантує прозоре ціноутворення. З діючими цінами ви можете ознайомитися на відповідній сторінці «Тарифи» . Уже при першому зверненні оператори позначать кінцеву вартість послуги без прихованих платежів.

Таксі: попереднє замовлення на вигідних умовах

Предварительный заказ такси

Крім класичної послуги доставки пасажирів у Києві, Дніпрі, Одесі та областях, ви також можете зробити попереднє замовлення по одному з напрямків:

  • Перевезення домашніх тварин. Повідомте нам, яку тварину ви плануєте перевезти, і ми забезпечимо подачу транспорту відповідно до запиту.
  • Кур’єрська доставка. Клієнти можуть не відволікатися від особистих справ, наші водії оперативно доставлять посилку, документи і будь-який малогабаритний вантаж.
  • Зустріч. Якщо необхідно зустріти гостя в аеропорту або на вокзалі, Таксі 808 підбере машину відповідного класу і самостійно доставить приїжджого в будь-яку точку міста і області.

• Драйвер. Оформіть замовлення таксі заздалегідь, якщо напевно знаєте про те, що не зможете сісти за кермо. Послуга «Тверезий водій» – це можливість відправитися на захід на своїй машині і повернутися на ній же назад.

© 2022 р. усі права захищені
Адреса
Київ, проспект Соборності, 7А, оф 625
Пошта
kiev@taxi-808.in.ua
Телефон
Соц. мережи