таксі 808
Замовлення таксі онлайн в Одесі
Телефонуйте з мобільного безкоштовно
Завантажити наш додаток у:

Замовити таксі онлайн в Одесі

Город Одесса

Якщо Ви шукаєте можливість замовити таксі онлайн у Одесі, можна зробити це через форму на нашому сайті. Таксі 808 надає послуги пасажирських перевезень за доступною вартістю, маючи власний автопарк справних автомобілів з досвідченими водіями.

Можливість замовити машину онлайн одна з переваг нашої компанії, оскільки допомагає заощаджувати час і дозволяє попередньо розрахувати вартість поїздки, коли немає можливості здійснити дзвінок.

При оформленні таксі онлайн Ви також зможете вибрати додаткові послуги – клас автомобіля, перевезення тварини, дитяче автокрісло в салоні, а також послуги драйвера, буксирування, доставки та інше.

Для наших клієнтів також є мобільний додаток таксі 808, який можна скачати в App Store для смартфонів з iOS або встановити через Play Market, якщо Ви власник смартфона на платформі Android.

Наша компанія цінує свою репутацію, тому користуючись службою таксі 808 Ви можете розраховувати на:

 • максимально швидку подачу автомобіля
 • ввічливого та професійного водія
 • швидкий пошук автомобіля з наступним повідомленням
 • найлояльніші ціни на послуги таксі в Одесі
 • можливість замовити машину попередньо на певний час

Переваги онлайн замовлення таксі у Одесі

Зручність онлайн замовлення таксі важко переоцінити. Вам не потрібно говорити по телефону, що може бути недоречним у конкретній ситуації. Ви можете оформити замовлення, перебуваючи на діловій зустрічі, втекти з вечірки не привертаючи уваги, ефектно закінчити невдале побачення. Також форма онлайн замовлення або мобільний додаток дозволяє замовити таксі в нічний час, не встаючи з ліжка і не розбудивши домашніх телефонним дзвінком.

При оформленні замовлення онлайн Ви можете викликати таксі своїй другій половинці, батькам чи дитині та проконтролювати подачу автомобіля, а також побачити наявність вільних машин поблизу.

Ми дуже уважно ставимося до потреб наших клієнтів і тому при подачі автомобіля врахуємо всі побажання, зазначені Вами у формі онлайн під час відправлення замовлення. 

ТАРИФИ ТА ЦІНИ НА ТАКСІ В ОДЕСІ

тарифи та ціни на таксі у одесі

Послуги таксі в Одесі мають високий попит як серед корінних жителів таки серед приїжджих, туристів у літню пору. Тому високий попит дозволив наповнити ринок послуг таксі великою кількістю пропозицій за різними цінами. Служба таксі 808 пропонує Вам максимально доступні тарифи, в чому Ви зможете переконатися вперше скориставшись нашими послугами.

Водії нашої компанії мають великий стаж водіння та чудово знають місто, що дозволяє підібрати найзручніший маршрут з урахуванням пробок.

Як розраховується ціна таксі: Одесі та області

На вартість поїздки впливатиме безліч факторів. Найважливішим фактором є кілометраж і кількість пасажирів, якщо кількість пасажирів перевищує допустиму для стандартних 5-місних легкових автомобілів, це вже буде розцінюватися як додаткова послуга. Далі при формуванні вартості ми візьмемо до уваги бажаний клас авто, побажання щодо кондиціонера, дитячого автокрісла або перевезення тварин в салоні.

Вартість формується з використанням сучасного програмного забезпечення, яке швидко опрацьовує отриману інформацію та будує маршрут з урахуванням дорожньої обстановки.

Тарифи на послуги таксі в Одесі, які використовуються при розрахунку наведені нижче:

Тарифи в Одесі Ціна
Мінімальне замовлення 40 грн до 2 км, далі 5,5 грн / км
Простий 1 грн/хв, 5 хв очікування пасажира безкоштовно, з 6-ї хвилини нараховується тариф за весь період очікування
Мінімальне замовлення “Універсалу” до 1 км – 55 грн, далі 6 грн/км
Мінімальне замовлення «Мікроавтобус» 85 грн до 1 км, далі по 8,5 грн / км
Речі в салоні +15 грн до тарифу
Маленька тварина +5 грн до тарифу
Заміський тариф «Базова машина» після КПП 6 грн / км
Заміський тариф «Універсалу» після КПП 7 грн / км
Заміський тариф «Мікроавтобус» після КПП 8 грн / км
Погодинка щогодини 100 грн не перевищуючи 12 км, якщо буде понад 12 км, то вважається як за наступну годину
Драйвер 200 грн / год + зворотня дорога водія
Послуга «Кур’єра» +20 грн до тарифу
Попереднє замовлення безкоштовне
Тех.Допомога трос 50 грн. включаючи 3 км, понад по 6,5 грн / км
Тех.Допомога провід 50 грн. включаючи 15 хв. очікування
Велика тварина +10 грн до тарифу

Переваги попереднього розрахунку вартості під час замовлення таксі в Одесі

тарифы и цены на такси в Одессе

Попередній розрахунок вартості поїздки – це чудова можливість оцінити переваги нашої служби таксі перед конкурентами та самостійно переконається в тому, що наші ціни найдоступніші в Одесі.

Також попередній розрахунок дозволяє заздалегідь планувати витрати на переміщення по місту, а під час попереднього замовлення авто на певний час – повністю спланувати Ваш день.

У випадку, коли Вам не дуже зручно оформляти замовлення онлайн або користуватися формою для розрахунку вартості, Ви можете зателефонувати нам за коротким номером 808 і з Вами зв’яжеться наш оператор щоб відповісти на будь-які питання, що хвилюють Вас, зокрема стосовно вартості.

Попередній розрахунок вартості поїздки також дасть можливість підготувати необхідну суму готівкою, або зробити безготівковий розрахунок, використовуючи термінал.

Розрахунок вартості спеціальних послуг

Як вище згадувалося нашим клієнтам доступні додаткові послуги, найпопулярніші серед яких:

 • Тверезий водій
 • Попереднє замовлення автомобіля
 • Перевезення тварини в салоні
 • Водій – кур’єр, або доставка товарів
 • Вантажні перевезення легковими автомобілями негабаритних вантажів
 • Допомога в дорозі при поломці особистого автомобіля
 • Автомобіль для перевезення понад чотирьох пасажирів

Тарифи на додаткові послуги наведені вище та враховуються при формуванні вартості поїздки, якщо відзначити їх в онлайн формі або повідомити оператору при замовленні.

Якщо Вам необхідні будь-які послуги, які не перераховані у нас на сайті, зв’яжіться з оператором за номером представленим на сайті і можливо ми зможемо задовольнити Ваші потреби.

Якщо ви скористалися послугою таксі 808 в Одесі і у Вас є зауваження, обов’язково повідомте про це оператора. Ми раді будь-яким відгукам, тому що це дозволяє нам контролювати якість сервісу і щодня ставати краще для Вас.

© 2022 р. усі права захищені
Адреса
Київ, проспект Соборності, 7А, оф 625
Пошта
kiev@taxi-808.in.ua
Телефонувати з мобільного
Соц. мережи