таксі 808
Замовлення таксі онлайн в Одесі
Телефонуйте з мобільного безкоштовно
Завантажити наш додаток у:

Замовити таксі онлайн в Одесі

Город Одесса

Для користувачів нашого сайту доступна послуга онлайн замовлення таксі у Одесі. Опція замовлення онлайн популярна серед користувачів, оскільки дозволяє відразу ж дізнатися вартість майбутньої поїздки, уточнити при необхідності наявність багажу або перевезення тварини. Також оформляючи замовлення через форму на сайті Ви можете вибрати зручний спосіб оплати – готівкою або карткою.

Замовити таксі в Одесі Ви можете заздалегідь на певну годину, або безпосередньо перед поїздкою, при цьому Вам не потрібно переривати спілкування з друзями або колегами на телефонний дзвінок у службу таксі.

Для ще більш простого та зручного користування послугами нашої служби таксі Ви можете встановити мобільний додаток та використовувати його для оформлення замовлення онлайн. Наша програма доступна для користувачів як Android так і iOS.

При виклику таксі в Одесі онлайн вам будуть доступні всі переваги служби 808, а саме:

 • Доступний тариф
 • Найбільш швидкий та безпечний маршрут
 • Оперативне подання автомобіля
 • Комфортна поїздка
 • Смс-повідомлення з підтвердженням замовлення та даними водія
 • Попереднє замовлення авто
 • Самостійний розрахунок вартості поїздки
 • Переваги онлайн замовлення

Онлайн замовлення авто в Одесі не тільки економить час, але й дозволяє замовити таксі в розпал конференції, під час прийому лікаря, на побаченні, або в колі друзів не привертаючи особливої ​​уваги – адже немає необхідності спілкуватися з оператором по телефону.

Зручна форма онлайн замовлення дозволяє дізнатися вартість майбутньої поїздки ще до її повного оформлення – достатньо ввести адресу подачі автомобіля та кінцеву адресу, після чого Ви відразу побачите тариф на дану поїздку.

Вам також буде доступна інформація щодо наявності вільних машин поблизу та очікуваного часу подачі авто. Наша служба таксі дорожить своєю репутацією, тому ми докладемо масимум зусиль, щоб замовлення таксі в Одесі було простим і зручним, а поїздка комфортною та безпечною.

Служба таксі 808 дозволяє здійснити замовлення за номером, який Ви бачите на сторінці контакти, або набираєте 808 і ми Вам відразу ж передзвонимо!

ТАРИФИ ТА ЦІНИ НА ТАКСІ В ОДЕСІ

тарифи та ціни на таксі у одесі

 

Наша служба таксі пропонує жителям Одеси послуги високої якості за найкращими цінами серед конкурентів. Наші водії мають тривалий стаж безаварійного водіння, досвід роботи в сфері обслуговування пасажирів і, звичайно ж, добре знають місто, що дозволяє підібрати оптимальний маршрут і доставити Вас за вказаною адресою швидко, з комфортом і за максимально низькою вартістю.

Як розраховується ціна таксі: Одесі та області

Вартість поїздки залежатиме від великої кількості факторів і обчислюватиметься після узгодженя всих нюансів поїздки. Насамперед на що варто звернути увагу – це кілометраж. Далі наші оператори при розрахунку візьмуть до уваги додаткові побажання, такі як кількість пасажирів, потреба в кондиціонері, дитячому автокріслі або присутності тварин у салоні авто.

Розраховуючи тариф, ми завжди беремо за основу найкоротший маршрут. При розрахунку вартості наші оператори використовують сучасне програмне забезпечення, що дозволяє швидко побудувати маршрут та повідомити Вам кінцеву вартість, яка не залежно від обставин буде зафіксована з моменту оформлення замовлення.

Тарифи в Одесі Ціна
Мінімальне замовлення 40 грн до 2 км, далі 5,5 грн / км
Простий 1 грн/хв, 5 хв очікування пасажира безкоштовно, з 6-ї хвилини нараховується тариф за весь період очікування
Мінімальне замовлення “Універсалу” до 1 км – 55 грн, далі 6 грн/км
Мінімальне замовлення «Мікроавтобус» 85 грн до 1 км, далі по 8,5 грн / км
Речі в салоні +15 грн до тарифу
Маленька тварина +5 грн до тарифу
Заміський тариф «Базова машина» після КПП 6 грн / км
Заміський тариф «Універсалу» після КПП 7 грн / км
Заміський тариф «Мікроавтобус» після КПП 8 грн / км
Погодинка щогодини 100 грн не перевищуючи 12 км, якщо буде понад 12 км, то вважається як за наступну годину
Драйвер 200 грн / год + зворотня дорога водія
Послуга «Кур’єра» +20 грн до тарифу
Попереднє замовлення безкоштовне
Тех.Допомога трос 50 грн. включаючи 3 км, понад по 6,5 грн / км
Тех.Допомога провід 50 грн. включаючи 15 хв. очікування
Велика тварина +10 грн до тарифу

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

тарифы и цены на такси в Одессе

Розрахунок вартості – це можливість попередньо дізнатися вартість запланованої поїздки і при необхідності порівняти з іншими службами, визначитися про час виклику – попередньо або безпосередньо перед запланованим часом від’їзду.

Додатковою перевагою форми онлайн замовлення буде можливість отримати розрахунок не зв’язуючись з оператором, а просто заповнивши відповідні поля на сторінці сайту. Протягом 30 секунд Ви отримаєте точний розрахунок та вартість буде фіксованою у разі подальшого оформлення замовлення.

Також Ви можете зв’язатися з оператором, якщо з якоїсь причини Вам незручно заповнювати форму та отримати ту саму інформацію в телефонному режимі.

Незалежно від того, як Ви оформили виклик таксі, Ви безперечно оціните всі переваги компанії таксі 808, а саме:

 • оперативну подачу автомобіля
 • сучасні авто, для комфортної та безпечної поїздки;
 • оптимальні конкурентні тарифи;
 • великий таксопарк, в якому легко знайти вільний автомобіль
 • високі стандарти обслуговування

Розрахуйте вартість майбутньої подорожі онлайн, щоб особисто переконатися у зручності нашої форми замовлення і ми будемо раді довезти Вас до місця призначення з комфортом та в приємній атмосфері. 

Переваги попереднього розрахунку під час замовлення таксі в Одесі

Попередній розрахунок вартості поїздки дасть Вам можливість спланувати витрати, переконатися в тому, що в таксі 808 максимально лояльні тарифи і зробити замовлення впевненим у тому, що Ви не потрапите в незручну ситуацію при розрахунку з водієм через зайві націнки та відсутність готівки. Також, Ви зможете заздалегідь підготувати потрібну суму, щоб не гаяти часу, чекаючи поки водій дасть Вам здачу.

Також за необхідності при оформленні замовлення Ви можете оплатити замовлення карткою через термінал. Для цього необхідно вибрати відповідну опцію при оформленні замовлення онлайн або повідомити необхідність безготівкового розрахунку оператору.

Розрахунок вартості спеціальних послуг

При формуванні вартості поїздки наші оператори готові взяти до уваги також необхідність у додаткових послугах, або особливостях подачі автомобіля, наприклад, його місткість, наявність автокрісла та інше. 

Серед додаткових послуг найчастіше обирають:

 • Виклик драйвера
 • Подання на певний час
 • Допомога з перевезенням домашніх тварин
 • Оперативна доставка кур’єром
 • Перевезення невеликих вантажів
 • Надання чека
 • Виклик мікроавтобуса

Тариф на додаткові послуги визначається виходячи з класу та місткості машини, а розрахунок вартості таксі дає можливість заздалегідь дізнатися кінцеву ціну поїздки з усіма додатковими опціями.

© 2022 р. усі права захищені
Адреса
Київ, проспект Соборності, 7А, оф 625
Пошта
kiev@taxi-808.in.ua
Телефонувати з мобільного
Соц. мережи