таксі 808
Замовлення в Києві та області
Телефонуйте з мобільного безкоштовно
Завантажити наш додаток:

Таксі-мікроавтобус у Києві, Одесі, Дніпрі

Орендувати кілька машин для невеликої групи людей у ​​Києві (Київській області), Дніпрі чи Одесі досить дорого. Більш привабливим рішенням може стати замовлення недорогого таксі-мікроавтобуса разом із гарантією безпеки всіх пасажирів. Для здійснення групової поїздки достатньо скористатися сайтом або програмою “Таксі 808”!

Основні переваги замовлення мікроавтобуса від Таксі 808

  • можливість цілодобового замовлення таксі-мікроавтобуса
  • замовлення можливе: онлайн (сайт), по телефону, додаток
  • досвідчені водії з чудовим знанням міст Київ, Одеса, Дніпро та зі стажем роботи понад 5 років

Перевезення типу таксі-мікроавтобус у “Таксі 808” здійснюються професійними водіями, які мають значний досвід водіння, включаючи поїздки мегаполісами. Наші водії знають кожен дюйм таких міст як Київ, Одеса чи Дніпро та орієнтуються в них як у Себе вдома.

Мінівен служби “Таксі 808” – це насамперед зручність та комфорт

Такси микроавтобус

Шукаєте надійний та недорогий сервіс мінівенів у Києві, Дніпрі та Одесі? Не дивіться далі, ніж “Таксі 808”! Ми пропонуємо зручні та доступні варіанти транспорту для груп будь-якого розміру, що дозволяє легко пересуватися мегаполісами. Ви шукаєте трансфер до аеропорту або поїздку на пляж, Ми забезпечимо Вас!

Місткий мінівен служби “Таксі 808” дозволяє:

  • перевозити за одну поїздку значно більшу кількість багажу
  • здійснити трансфер групи пасажирів, будь то: бізнесмени, студенти та спортсмени
  • виконати перевезення великогабаритних вантажів

Основні переваги таксі-мікроавтобуса

Таксі-мікроавтобус має багато переваг перед іншими видами транспорту. По-перше, таксі-мікроавтобуси, як правило, набагато дешевші, ніж інші види транспортних засобів, що робить їх відмінним варіантом для мандрівників з обмеженим бюджетом.

Крім того, таксі-мікроавтобуси часто можуть доставити вас туди, куди вам потрібно, швидше ніж інші види транспорту, оскільки на них не поширюються ті ж обмеження руху, що і на більші автомобілі.

Нарешті, таксі-мікроавтобуси пропонують більше опцій безпеки та комфорту: місткий салон, наявність запасного виходу, варіанти компоновок салону.

Як здійснити замовлення мікроавтобуса в “Таксі 808”

Служба “Таксі 808” піклується про комфорт своїх шановних клієнтів. Ми пропонуємо всі можливі способи замовлення транспорту:

  • Додаток “Таксі 808”. Доступно як для пристроїв на базі iOS, так і для смартфонів під керуванням Android
  • На сайті служби “Таксі 808”. Достатньо заповнити онлайн-форму та оператори служби підтримки негайно опрацюють Вашу заявку та надішлють SMS-повідомлення, де буде вказано статус замовлення.
  • По телефону. Достатньо набрати короткий номер 808 (безкоштовно для всіх мобільних операторів України) та дочекатися вхідного дзвінка від Нашого оператора.

Не сумнівайтесь у правильності Вашого вибору! Разом з “Таксі 808” Вашу заявку буде оброблено оперативно, замовлення виконано вчасно, ціна за поїздку приємно здивує!

© 2022 р. усі права захищені
Адреса
Київ, проспект Соборності, 7А, оф 625
Пошта
kiev@taxi-808.in.ua
Телефон
Соц. мережи