таксі 808
Замовлення таксі онлайн в Дніпрі
Телефонуйте з мобільного безкоштовно
Завантажити наш додаток у:

Замовлення таксі онлайн у Дніпрі

Город Днепр

Шукаєте можливість викликати дешеве таксі у Дніпрі? До Ваших послуг таксі 808. Ми надаємо нашим клієнтам можливість оформити виклик таксі через форму на сайті. Це дозволяє здійснити виклик таксі не відволікаючись від поточних справ, наприклад, під час ділової зустрічі або невдалого побачення. Ви можете як розрахувати вартість запланованої поїздки так і замовити таксі на певну годину не чекаючи дзвінка від оператора.

Така послуга не тільки заощаджує Ваш час, але й дозволяє самостійно впливати на вартість поїздки, додаючи додаткові послуги та вибираючи клас авто. Для того щоб замовити таксі в Дніпрі онлайн потрібно заповнити форму на сайті та відзначити адресу подачі авто, адресу призначення та за необхідності додаткові послуги, примітки.

При виклику таксі в Дніпрі онлайн Ви безперечно оцінити переваги нашої служби таксі, а саме:

 • Максимально лояльні ціни на послуги
 • Найкоротші маршрути та оптимальний час прибуття
 • Власний автопарк, постійна наявність вільних машин
 • Справні та обслужені автомобілі
 • Досвідчені водії
 • Комфортна атмосфера під час подорожі
 • Додаткові послуги

Переваги онлайн замовлення таксі у Дніпрі за номером 808

Такси Днепр

Служба 808 — ваш надійний партнер, який надає можливість знайти таксі в Києві недорого, онлайн або за номером телефону.

Ми подбали про те, щоб Ви могли замовити таксі за лічені хвилини без дзвінків оператору та очікування відповіді на наявність вільних автомобілів. Ми маємо свій автопарк. Усі автомобілі обслужені, справні та з повним баком бензину готові до відправки за вказаною адресою.

Для того, щоб замовити таксі онлайн, достатньо скористатися формою на сайті. Ви також зможете встановити на свій смартфон нашу програму. У Вас під рукою завжди буде інформація щодо наявності вільних машин, вартості поїздки та додаткових послуг.

Наша служба таксі дає Вам можливість користуватись якісними послугами таксі за низькою вартістю у Дніпрі.

Як розраховується ціна таксі: Дніпро та область

тарифы и цены на такси в днепре

На кінцеву вартість подорожі впливає кілька факторів. Це і дальність маршруту, замовлення точного часу, запит автомобіля підвищеного комфорту та інші особливості поїздки, які можуть бути нетиповими. Оператори нашої служби таксі мають великий досвід роботи з перевезенням пасажирів у Дніпрі, тому у них не виникає проблем із розрахунком вартості поїздки з максимальною вигодою для клієнта.

Ми розраховуємо кілометраж за найоптимальнішим маршрутом з урахуванням пробок та дорожньої обстановки у кожному конкретному випадку. Наші оператори забезпечені сучасним програмним обладнанням для максимально швидкої побудови маршруту з урахуванням перерахованих вище факторів, що дозволяє їм за лічені хвилини повідомити Вам вартість поїздки та надіслати авто за вказаною адресою.

Як розрахувати вартість таксі у Дніпрі

Для того, щоб розуміти вартість майбутньої поїздки, ми розмістили на нашому сайті форму онлайн замовлення таксі. Варто лише ввести адресу подачі авто та адресу кінцевої точки, і Ви отримаєте тариф від таксі 808 у Дніпрі. Також дізнатися вартість поїздки можна зателефонувавши нам за номером вказаним на сайті або набрати 808.

Тарифи в Дніпрі Ціна
Мінімальне замовлення 40 грн до 2 км, далі 5,5 грн / км
Простий 1 грн/хв, 5 хв очікування пасажира безкоштовно, з 6-ї хвилини нараховується тариф за весь період очікування
Мінімальне замовлення “Універсалу” до 1 км – 50 грн, далі 6 грн/км
Мінімальне замовлення «Мікроавтобус» 80 грн до 1 км, далі по 8,5 грн / км
Речі в салоні +15 грн до тарифу
Маленька тварина +5 грн до тарифу
Заміський тариф «Базова машина» після КПП 7 грн / км
Заміський тариф «Універсалу» після КПП 7,5 грн / км
Заміський тариф «Мікроавтобус» після КПП 8,5 грн / км
Погодинка щогодини 100 грн не перевищуючи 12 км, якщо буде понад 12 км, то вважається як за наступну годину
Драйвер 200 грн / год + зворотня дорога водія
Послуга «Кур’єра» +20 грн до тарифу
Попереднє замовлення безкоштовне
Тех.Допомога трос 50 грн. включаючи 3 км, понад по 6,5 грн / км
Тех.Допомога провід 50 грн. включаючи 15 хв. очікування
Велика тварина +10 грн до тарифу

Переваги попереднього розрахунку подорожі

Попередній розрахунок вартості поїздки дозволить Вам заздалегідь спланувати витрати, якщо чекає кілька поїздок різними маршрутами. Також Ви можете порівняти тарифи, які пропонують різні служби таксі та віддати перевагу тим, чия вартість Вам підходить.

При оформленні таксі онлайн у нас ви зможете самостійно переконатися, що ми надаємо послуги за найлояльнішими цінами в Дніпрі.

Також знаючи точну вартість поїздки, Ви гарантовано не потрапите в ситуацію, коли не розрахували свої можливості і Вам не вистачає грошей оплатити послугу. Крім того, Ви зможете заздалегідь підготувати потрібну суму і не витрачати час у разі відсутності у водія можливості оперативно дати здачу.

 Розрахунок вартості спеціальних послуг

Нашим клієнтам крім стандартної послуги таксі в Дніпрі є також додаткові послуги, наприклад перевезення тварин, наявність дитячого крісла для безпечного перевезення дітей до 12 років, а також можливість вибрати клас автомобіля.

Нашим клієнтам доступні:

 • Послуги драйвера (тверезий водій)
 • Попереднє замовлення
 • Легкові автомобілі класу Економ, Універсал та преміум, а також мікроавтобус.
 • Перевезення малогабаритних вантажів та кур’єрська доставка
 • Допомога в дорозі та буксирування авто

Для того, щоб дізнатися вартість додаткових послуг, достатньо залишити відповідні позначки при оформленні замовлення через програму або уточнити безпосередньо у оператора, який приймає замовлення. Ми намагаємося враховувати будь-які побажання наших клієнтів і не тільки максимально швидко прибуваємо на місце виклику служби таксі, але й оперативно та з комфортом доставляємо за бажаною адресою.

© 2022 р. усі права захищені
Адреса
Київ, проспект Соборності, 7А, оф 625
Пошта
kiev@taxi-808.in.ua
Телефонувати з мобільного
Соц. мережи