Додаток для виклику таксі в Києві, Дніпрі, Одесі

Taxi 808 mobile App

Наш додаток для виклику таксі – простий та комфортний спосіб замовити автомобіль у таких містах як Київ, Дніпро чи Одеса. Завдяки використанню даного сервісу Вам не доведеться телефонувати, витрачаючи час на очікування, розмовляти з диспетчером, турбуватися про точність названої адреси – достатньо просто ввести пункт призначення та параметри авто.

Завдяки використанню додатку для виклику таксі 808 Ви можете запланувати поїздку у Києві, Дніпрі, Одесі, уточнивши наперед всі необхідні деталі, наприклад, бажаний спосіб оплати або наявність дитячого крісла.

Крім того, функціонал сервісу дозволяє відразу побачити вартість поїздки, а також вибрати відповідний клас автомобіля – економ, універсал, преміум або мікроавтобус. Використання програми для виклику таксі дозволить також вибрати бажаний час прибуття авто – наприклад, через годину або наступного дня.

Спеціальна інтерактивна карта дозволяє стежити за місцезнаходженням автомобіля в режимі реального часу, а чат в додатку таксі дає можливість зв’язатися з водієм і уточнити необхідні деталі при необхідності, наприклад, вказати, як заїхати у двір або біля якого під’їзду чекати парадного пасажира.

Додаток Таксі-808 для пристроїв на базі Android

googleplay

Використання додатку Таксі-808 для пристроїв на базі Android допоможе Вам заощадити час і без зайвих зусиль спланувати поїздку на таксі в будь-якому з трьох міст – Києві, Дніпрі, Одесі.

Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програми дозволить швидко та надійно замовити авто у будь-який час доби та день тижня.

Все, що вам потрібно зробити – вибрати маршрут, вказавши адресу подачі таксі або відзначивши її на карті, а також адресу або адресу призначення, додаткові послуги (наприклад, наявність кондиціонера, дитячого крісла тощо).

Після цього ви відразу побачите вартість поїздки та зможете підтвердити замовлення. Як тільки заявку буде прийнято – ви дізнаєтеся всю необхідну інформацію про автомобіль, час прибуття, а також зможете зв’язатися з водієм для уточнення деталей.

Додаток Таксі-808 для пристроїв під керуванням iOS

appstore

Додаток Таксі-808 для пристроїв під керуванням iOS Ви зможете швидко та безкоштовно скачати в App Store, щоб одразу ж почати користуватися його перевагами.

Завдяки великому автопарку нашої служби таксі Ви можете вибрати відповідний клас автомобіля від економ до люкс, а також одразу побачите приблизний час подачі та вартість поїздки.

Дані про водія та таксі (марка, номерний знак, колір) з’являться у додатку відразу після підтвердження замовлення, а звуковий сигнал сповістить про прибуття автомобіля на місце. У такий спосіб ви без проблем знайдете потрібну машину.

Можливість додати в “обране” свої найзатребуваніші маршрути допоможе заощадити час на виклик таксі через додаток.

Також сервіс надає можливість оплати поїздки готівкою або банківською карткою на вибір.