таксі 808
Замовлення в Києві та області
Телефонуйте з мобільного безкоштовно
Завантажити наш додаток:

ТАКСІ ЗА МІСТО

Компанія Таксі 808 надає комплексні послуги з перевезень у місті Києві, Дніпрі, Одесі, а також в передмісті. Всі замовлення обробляються в цілодобовому режимі без вихідних. Наші водії мають високу кваліфікацію, відмінне знання міста та його околиць. Подача транспорту відбувається оперативно, а викликати авто ви зможете у будь-яке місто Київської, Дніпропетровської та Одеської області.

Серед переваг Таксі 808 – відпрацьована логістика. Маршрут прокладається так, щоб ви швидко потрапили в точку призначення, а ціна – відповідала часу в дорозі.

Таксі в передмістя

Головна мета нашої компанії – максимально задовольнити потреби клієнта, забезпечити його комфорт і безпеку. Тому наші водії активно працюють не тільки в межах міст, а й в околицях. У нас завжди є вільні машини, а замовлення виконується незалежно від складності.

Чому варто скористатися послугами таксі 808 за місто:

  • у нас працюють тільки ввічливі і досвідчені оператори;
  • ми маємо великий штат водіїв і великий автопарк;
  • швидко подаємо автомобіль і працюємо 24/7, без перерв і вихідних;
  • забезпечуємо кращу якість обслуговування і достовірно розраховуємо вартість;

Якщо ви хочете замовити таксі за Київ, Дніпро або Одесу – ознайомитеся з розцінками в розділі «Тарифи».

Як викликати таксі за місто

Такси за город

Замовити таксі служби 808 у будь-який з міст Київської області (Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Васильків, Вишневе, Фастів і т.д.), Дніпропетровської області (Кам’янське, Покров, Новомосковськ і т.д.) або Одеської області (Чорноморськ, Південне, Подольск і тд.) можна одним із таких способів:

  • По телефону на номер 808 (дзвінки з мобільного безкоштовні). Повідомте операторам пункт кінцевого призначення і виберіть авто потрібного класу: «Стандарт», «Преміум» або будь-який інший. Вартість буде розрахована відразу, враховуючи додаткові деталі поїздки.
  • За допомогою застосунку Таксі 808, який можна завантажити в GooglePlay  абоAppStore.
  • Онлайн-замовлення на сайті. Заповніть заявку на сайті, вказавши контактні дані та інформацію щодо майбутньої поїздки. Оператори миттєво оброблять дані та відправлять автомобіль за вказаною адресою. Ніяких дзвінків і розмов, тільки СМС-повідомлення, що ваше таксі вже в дорозі.

Втомилися від постійної відсутності вільних машин і високих тарифів? Замовте послугу в нашій компанії і насолоджуйтеся найкращою якістю обслуговування.

© 2022 р. усі права захищені
Адреса
Київ, проспект Соборності, 7А, оф 625
Пошта
kiev@taxi-808.in.ua
Телефон
Соц. мережи