таксі 808
Замовлення в Києві та області
Телефонуйте з мобільного безкоштовно
Завантажити наш додаток:

ДОСТАВКА ПАЛЬНОГО В ДОРОЗІ

У сучасному ритмі життя деколи складно встежити за всіма деталями. Іноді, вчасно не звернувши увагу на датчик, пальнеу вашому автомобілі може закінчитися прямо в дорозі. Якщо поруч не виявилося заправки, ви можете замовити спеціальну послугу Таксі 808 – «Доставка палива». Ми швидко підвеземопальнеу Києві, Дніпрі, Одесі, а також у містах областей.

Як здійснюється підвіз пального

Помощь на дороге Киев, Одесса, Днепр

Таксі 808 – компанія, яка допоможе вам у будь-яких обставинах. Якщо ви опинилися в форс-мажорній ситуації, коли терміново необхідна дозаправка вашого автомобіля, звертайтеся до нас за номером 808. Повідомивши оператору адреса доставки, тип пального і необхідний обсяг в літрах, ви незабаром отримаєте оперативну допомогу.

У розпорядженні Таксі 808 власний автопарк. При необхідності ми готові підібрати для вас транспорт, організувавши перевезення пасажирів паралельно з тех. допомогою. У вашому розпорядженні завжди вільні машини від економ до VIP-класу. Пропонуючи комплексні послуги за вигідними тарифами, ми гарантуємо їхню якість і прагнемо допомогти нашим клієнтам в будь-якій складній ситуації.

Інші технічні послуги на дорозі

Техническая, аварийная помощь

Головний принцип роботи Таксі 808 – комплексність, тому ви зможете отримати різноманітну допомогу на дорозі в Києві.

  • Буксирування авто. В результаті ДТП або поломки автомобіля може знадобитися його термінове буксирування до найближчого СТО або за адресою клієнта.
  • Зарядка акумулятора. Батарея часто розряджається невчасно через тривалий простій авто або у зв’язку з різкою зміною температур. Ми пропонуємо виїзну технічну допомогу, щоб «прикурити» ваш транспорт.
  • Драйвер (послуга «Тверезий водій»). У будь-якій ситуації співробітники Таксі 808 готові за короткий час прибути на місце дислокації клієнта і довести його до потрібної адреси на його власній машині.

Таксі 808 працює в декількох напрямках, пропонуючи широкий перелік послуг і вигідні тарифи. Про інші види послуг ви зможете дізнатися у наших фахівців по телефону 808 з мобільного.

© 2022 р. усі права захищені
Адреса
Київ, проспект Соборності, 7А, оф 625
Пошта
kiev@taxi-808.in.ua
Телефон
Соц. мережи